Březen 2018

intoxikace

8. března 2018 v 16:09
nad mou hlavou se sklání palmy, vyrůstají z kachlový podlahy. voní tu popcorn. vůně jídla, pachuť přepálenýho oleje z fastfoodů. odéry potravy. děsím se, že je začnu cítit jinak. děsím se nevolnosti. děsím se, protože život má zvrácený smysl pro humor.
mý vyhladovělý tělo plave v kalhotách, který mi byly na začátku semestru akorát. máma se zase vyděsí, až mě uvidí. a já se taky vyděsím, protože na koleji není zrcadlo.
ale vidím svůj obličej, dnes ráno na něm byly temný stíny a kruhy pod očima mi připomínaly všechnu tu hrůzu, do který jsem se zase dobrovolně vrhla. nenávidět se a zároveň bydlet ve městě je tak strašně nebezpečný. tolik rozličných druhů sebetrýznění, tolik způsobů, jak samu sebe rozbít. můj obličej se už zase neusmívá, od toho rána, co ses probudil vedle mě a divil se mýmu úsměvu.. řekla jsem, že asi prožívám manickou epizodu. přitom vím moc dobře, že to byl úplně jinej druh šílenství.
máme je stejný. rty, stejnej úsměv. jak z toho ven, když ani můj vlastní obličej není netknutej?
brada. je jiná. všechno je na mě jiný. když mi máma do telefonu říká, že se mám šetřit, abych se nezhroutila... myslím na zhroucení, takový malý blažený bezvědomí, probuzení v nemocničních hadrech, v bílý sterilizovaný místnosti. andělsky čistý pokoj. jako restart. její obavy nejsou úplně mimo. je mi líto, že nejsou. je mi líto, že nejsem s to o mít o sebe aspoň trochu strach.
zaparkoval tu kočárek. mladej páreček a holčička, co se sápe po popcornu dvou žen, který sedí vedle. jmenuje se Verunka a tak hrozně ráda by ten kýbl kukuřice vlastnila. odcházejí a Verunka se tvrdohlavě vrací a oni dva se smějou její nenažranosti.a já se na ni koukám a usmívám se se slzama v očích.
zasraný hormony.
brada a krk a na něm modřina, protože tvý zuby konečně stiskly dost silně. s láskyplnou blbostí si ji prohlížím a přeju si, aby tam zůstala.
hadí uštknutí. ale intoxikace přišla mnohem dřív.
kolik toho ještě dokážu unést?
a pak, pak v noci se trávím ještě trochu jinak, pomocí kouzelnýho prášku z hřbetu ruky neznámý holky. ani nevím, co to bylo za drogu.
na prstech jsem měla vůni jejího laku na vlasy a přála si, aby to byl místo toho jeho pot. zvedal se mi žaludek z té vůně a z toho, jak mě nohy vůbec neposlouchají a z toho, jak mi mravenčí celým tělem a z myšlenky, co to doprdele zase vyvádím. otrava. mám dojem, že mi švédskej tabák vypálil v dásní díru. a asi jsem ztratila další svetr. jaro už fakt musí přijít, protože už skoro nemám žádný teplý oblečení.
je to tragikomický, jak předpokládáš existenci mých "jiných milých" a jak já naopak předpokládám existenci "nějaký jiný děvky, se kterou pícháš." je to smutný, protože si oba o tom druhým myslíme to nejhorší. pro jistotu. na obranu, která vůbec nezabírá. a je to příšerný, protože bych nejradši řekla, že mě být s tebou rozkládá zevnitř, ale nemůžu přestat. kašlu na "jiný milý."
pamatuju si Intoxicated, chemický šílenství v mým krevním řečišti, a ona byla feťačka, šňupala pořád. a taky jak sedím v záchodový kabince a pořád dokola opakuju "prosím buď tady prosím buď tady prosím buď tady prosím buď tady..." a taky toho kluka, ke kterýmu jsem se tiskla a cítila, jak se mi do očí derou slzy. nikdo to neviděl.
prosím buď tady prosím buď tady prosím buď tady prosím buď tady prosím buď tady prosím buď tady prosím buď tady prosím buď tady prosím buď tady prosím buď tady prosím buď tady prosím buď tady prosím buď tady prosím buď tady prosím buď tady prosím buď tady prosím buď tady prosím buď tady prosím buď tady prosím buď tady prosím buď tady prosím buď tady prosím buď tady prosím buď tady prosím buď tady prosím buď tady prosím buď tady prosím buď tady prosím buď tady prosím buď tady prosím buď tady prosím buď tady prosím buď tady prosím buď tady prosím buď tady
nebyls.