scar tissue

3. prosince 2017 v 11:04
mám obličej v dlaních. mám dlaně v obličeji. mám dlaně na tvých kostech, mám obličej u tvýho obličeje. tvý dlaně jsou kdoví kde. okenní tabulkou tramvaje si nechávám tlouct do hlavy. myšlenky jsou příliš těžký a tak během přednášek koukám na prázdnej papír a mentálně onanuju nad vzpomínkama čerstvýma pár hodin. a hořkosladce se usmívám.
protože jsme oba úplně stejní promiskuitní sráči.
navzdory tomu, že jsme...?
nebuď blbá, proboha...sračky, Tracy! už o tobě nechci psát, jenže...jenže.
náhodně jsme se potkali v klubu den po tom, co jsme spolu spali. dovnitř pořád někdo chodil, ale já měla tendenci se zrovna v tu chvíli otočit a...byl jsi to ty. projela mnou vlna smutku, pak vlna vzrušení a pak v mým srdci začalo vlnobití. vlnobití, když jsem si uvědomila, že nejsi krásnej už jenom v tom měkkým světle, už jenom z toho úhlu nad tebou, když se mi zdáš skoro bezbrannej a je to hrozně cute, najednou jsi krásnej všude, kdekoli na světě, v kterýmkoli čase, ...moje úmysly nebyly tu noc vůbec čistý, co tvoje úmysly? začala jsem se smát a nemohla jsem přestat, nemohla jsem se přestat tlemit, ikdyž bych měla spíš brečet.
a zůstal jsi se mnou, ikdyž jsem se snažila překřičet nápodobu Redhotů a sdělit ti, že se mnou nemusíš bejt "jen" kvůli tomu, že spolu spíme. zůstal jsi se mnou a asi metr od nás stál R., se kterým jsem se líbala před hodinou a neměla jsem to srdce ti to říct, ikdyž přece o nic nejde a kdosi do mě strčil a já trochu rozlila to pivo, který jsem držela v ruce, ale hele...byla jsem šťastná, ikdyž bych být neměla, byla jsem šťastná a nenávidím se za to, nenávidím se za každej kousek tý chemický lásky, nenávidím se za to, že přesně vím, jak to celý funguje a přesto...nebo navzdory tomu? nenávidím ten fakt, že mi pak druhej den n přednášce hrálo v hlavě Scar tissue a já se usmívala, usmívala jsem se jako idiot a při pomyšlení na ten song mi naskakuje husí kůže, protože...
jsme oba stejní promiskuitní sráči.
skončila jsem zase u tebe, ani jeden z nás o to nijak neusiloval. řekla bych, že to musel bejt osud, kdybych na něj věřila. podivné, velice podivné. pachatel se vrací na místo činu, odcházeli jsme stejně jako před měsícem, tohle se přece normálně nestává...iluzorní charakter zamilovanosti, držíme se za ruce a předstíráme naši morální nezávadnost, jako že nejsme zkažení až na dno duše, pokud něco jako duše vůbec existuje.
šli jsme si pro kabáty a cestou ven jsme minuli záchranáře. Šatnářka říkala, že vevnitř zkolabovala nějaká holka.
Stáli jsme u záchranky. Pršelo nebo možná sněžilo. Měla jsem kapuci a on se na mě díval a proč mi ten pohled přišel tak hrozně láskyplnej, když by správně být neměl? V tu chvíli, tam na tom místě, jsem si připadala skoro milovaná. Záchranáři vytáhli ze sanitky i nosítka.
myslela jsem na Scar tissue a snažila se pozřít snídani. byla sobota ráno a iluze normálnosti by byla skoro dokonalá, kdyby mi každou chvíli netekly slzy. zasraný hormony. myslím na scar tissue a na to, jak jsme se chtěli navzájem až moc. nacházím na svým těle modřiny a láskyplně si je prohlížím. myslím a to, že jsme vedle sebe leželi hodiny a já měla spoustu času zapamatovat si detaily tvýho obličeje, takže jsem tě pak nemohla dostat z hlavy. jsem sentimentální, myslím na Scar tissue a nejvíc ze všeho mě štve, ž nedokážu rozeznat, co cítím já a co mě nutí cítit hormony, co mě nutí cítit pilulka po, která se pozvolna rozkládá v mým těle...

"Scar tissue replaces normal skin tissue after the skin is damaged. Though scar tissue is made up of the same substance as undamaged skin, it looks different because of the way the fibers in the tissue are arranged. Scars form every time the skin is damaged beyond its first layer, whether that damage comes from a cut, burn, or a skin condition like acne or a fungal infection. Though there are ways to minimize the appearance of scars, there is no way to remove them entirely. Usually originates from deep punctures or cuts that are not properly stitched."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama