alter ego

19. listopadu 2017 v 1:41 |  words
koukám na impresionistický obrazy jako na porno.
moje duše má nad těmi tahy štětce extatický chvilky.
moje duše má erekci nad obrazy Lautreca.
a není v tom nic zvrácenýho, to jen já zjišťuju, že ta obscénnost nahýho masa, která mi připadala vulgární v dětství...
...je v dospělosti prostě vrchol nádhery.
královnička véútéčka. sousedi si stěžujou, protože ona je chodící paradox. mluví moc potichu a křičí moc nahlas.
je to chodící hříčka přírody s devítkou v neexistujícím výstřihu. devítka znamená chaos v hlavě, devítka znamená varování před sektama. účinnější by bylo varování před sektem. a sexem.
a kde se vzalo, tu se vzalo, alter ego! můj kostým na Halloween byl moje horší stránka. jak se ukázalo později, ten kostým byl bolestně autentickej, měl vyhrát první cenu v soutěži autentičnosti. ale o tom zase příště...
ta svině mě táhne ulicemi, táhne mě za rukáv přímo do těch nejúžasnějších dobrodružství, drží mě za čelist a nutí mě koukat se na znásilňování sebe sama sebou samou. sladce šeptá, ptá se. copak není tohle přesně to, co jsem chtěla?
ztratila jsem vědomí ve sprše, probrala jsem se na kachlíkový zemi a voda se snažila smýt ze mě Dědičnej hřích, jenže do mých uších zpívá Ian Curtis, že jsem zas ztratila kontrolu. mám epileptický záchvaty, kdykoli se přiblíží možnost rozbít tu absurditu světa. a mý drahý alter ego mě vykoupe, obleče a vystrčí před dveře s lahví cideru v ruce. "Běž, utíkej, UTÍKEJ, DOKUD MŮŽEŠ!"
tak teda jdu a pokaždý je to v něčem stejný.
váhám, kterej zážitek označit za nejodpornější. moje nohy ve sprše touží po něčem ostrým. pohladím je stříbrem, až klesnu na dno sprchy. ve výlevce chomáčky vlasů různých holek, v duchu se miluju se všema najednou pod proudem vody.
utekla jsem a když jsem naposledy utekla, šla jsem na místo, kde se zhroutila moje přdstava o sobě samé. Dvě tváře. na záchodech jim visí na stěně Blurryface, nekecám. je to ten můj, vím, že je to ten můj, když si meju ruce a koukám do zrcadla, vidím ho. spiklenecky kouká na moje alter ego. a já sedím v kabince a něco málo po jedenácté odepisuju svojí psycholožce, kdy se teda můžeme sejít.
a pak odcházím do jinýho baru, chlastat a jednat nemravně. páchat špatnosti. a druhej den ráno jít po ulici s dlaní připlácnutou na ksichtu, beze spánku, s bolestí ve spánku a nevěřícností, kým to dohajzlu zase dnes jsem.
z bodu A do bodu B.
"Nechceš se pomilovat?"
"Máš tu volno?" .... "Nechceš mě ochutnat?"
nikdy nezačínejte otázku negací.
z jejích textových dokumentů odkapává krev. krev nevinnýho zavražděnýho dítěte. už nepíše do deníků, už se příliš bojí, že by je někdo mohl najít a rozluštit její chaotický písmo. ale i z těch papírů odkapává krev. v kritických chvílích automaticky začne psát ve třetí osobě singuláru. píča.
bude mít na koleni jizvu. je to její stigma, strhává si strup a snaží se proměnit svý tělo v kroniku. odnášela si to jako vzpomínku z jeho bytu.
zapalovače, který nejsou její. poleje se vším tím kupovaným alkoholem a podpálí se o ubrousek s telefonním číslem, tak aspoň už nebude muset řešit to hnusný dilema. do hajzlu se vším.
do hajzlu s ním, do hajzlu s tím, jak jí minule odhrnul vlasy z krku a kousnul ji. do hajzlu s oranžovým světlem a pihatými rameny, do hajzlu s tím jeho pohledem,...
...dohajzlu.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama