2AM

20. listopadu 2017 v 23:31
byl to můj vlastní Koráb a byl opilej. někdy se zastavím uprostřed místnosti a myslím na bizarnost toho, že nad jeho rakví zněla taky písnička o korábu. o zbloudilým korábu. některý věci jsou náhody a některý ne. v duchu řvu, jen na ten text pomyslím a venku neúprosně fouká. vítr se opírá do boku mý lodi, ale posádku ani škuner neleká, bouře ni uragán. další pain.
někdy cestuju. z korábu na koráb. neměla bych opouštět bezpečí svojí lodi, ale co by byl život bez riskování, že. někdy se ještě v noci dostanu zpátky na svou loď, jindy se vrátím až k ránu. svoje tělo milosrdně uložím do horizontální polohy a mým světem zacloumá mořská nemoc.
tak jsem naposledy plula s tebou a venku lítali rackové. vznášeli se nad městem, ale tys mi řekl, že to byl jen vrtulník a že zas asi někdo skočil ze střechy. nevadí, nevadí.
můj Koráb mi nevezmeš. svlíkáš mě na palubě. loď se houpe, podlaha se houpe a lust® v bytě pod náma se houpe. moje dětská imaginace mě unáší pryč, pryč, daleko… Golfský proud. teplý Golfský proud. přivedu si kamarádku a budem se mít skupinově rádi.
"Okay," řekneš, "ale nesmí to bejt tvá kámoška Depka. Chce tě celou jen pro sebe."
"Do háje," řeknu já.
opilý Koráb. byla jsem opilá a celej svět byl v tý chvíli opilej Koráb.
doufám, že neztroskotám.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama