věci od B

2. září 2016 v 22:07 |  words
slečna Anka aka anxiozní symptomatika. nejdřív Nico, nejdřív Sofi. nejdřív se nadechni a pak ze sebe dostaň to všechno. jo. o to se snažím, proto přidávám průměrně dva čánky denně. protože jsem relativně v klidu, protože mi moje mysl cestou autobusem nahazuje geniálně pitomý hlášky o očích, který řežou a mrdkovým mýdle, protože hepatitida se blíží a já vzpomínám, jak jsem měla hrůzu ze zábradlí a ezavých hřebíků a špíny a žloutenky, když jsem byla malá.
vypsat se do čista.
vypsat se dočista do čista.
je nesnesitelně nesnesitelný s tebou být, protože se něco změnilo a určitý území konverzace je pro mě pořád zaminovaný, některý rány pořád příliš citlivý a bolestivý, než aby se jich dalo aspoň letmo dotknout, natož přiložit léčivej obvaz a zahojit je špektou vlídnosti a empatie (ne že by ti to něco říkalo.)
naser si.
přežít těch devět měsíců na tom nejdebilnějším místě ve třídě s tebou a trapným tichem, který nám dělá křena (a není to "to" trapný ticho, je to jinej druh, kterej smrdí kouřem, protože jsme vyhořely a zdroj konverzace vyhořel, ikdyž jsme se dokázaly bavit o všem. ne. teď se plácám v tom popelu a nedokážu navázat...nedokážu se s tebou bavit, protože jsi mi taky trochu zlomila srdce tím, jak se všechno zvrtlo v obyčejný přátelství, který už zas končí, tak jako všechny druhy přátelství před tím. a vůbec nic, co řekneš nebo uděláš na tom nic nezmění, protože to stejně zas nějak posereš.
pane bože, jak ráda bych ti řekla všechny ty věci, který se mi honí hlavou. věci od B.
jak bylo strašný sledovat všechny brečet a vidět je jako trochu odrostlý ubrečený děti, který se tak nějak potácí životem, předstírajíc, že ví, co dělat. slzy na kachličkovaný šachovnicový chodbě, možná moje, ale spíš ne. hrozně dlouho jsem nemohla brečet a přimě svý nohy dojít tam...
řekla bych ti, jaký to bylo v nemocnici. jaký to bylo kdekoli, kde jsem byla a jak moc je mi mizerně, jak chutnají ty prášky a jak mě otravujou obsednatní myšlenky týkající se večerního koupání a jak bolí ho vídat a jak bolí poslouchat ty její zasraný lži. ale k čemu by to bylo...

když si lidi myslí, že umíráš, doopravdy tě poslouchají namísto toho, aby...
...aby jen vyčkávali, až budou na řadě

je to dost smutný a nejsmutnější na tom je, že bych už měla bejt zvyklá. ale nejsem a pokaždý to bolí a já jsem ještě natolik pitomá, že to zkouším znova a znova. ať už je to vztah nebo přátelství, ti lidi se na mě stejně nakonec vyserou a já jim ještě podávám dárkovej koš plnej sraček a přeju šťastnou cestu.
šťastnou cestu, kurva. šťasnej život beze mě.
ne. je to možná můj subjektivní pocit. hluboce si přeju deep vztah a deep konverzace, kdy budu moct říct, kdo jsem já a kdo jseš doprdele ty. existujou takový věci i ve skutečnosti?
chci bejt pro někoho stěžejní osobou. chci být stěžeň jejich zasraný plachetnice. chci být tak zasraně důležitá, že beze mě nebude moct vyplout z přístavu.
každej je nahraditelnej, ty idiote.
tojemifuk.
založ si zkurvenou frančízu a nech mě bejt. jsi jen další předmět do truhičky, vedle safírů zamazaných mou krví.
fake. jo, jsi fake a já nedokážu přimět sama sebe ti věřit, protože se to rovná sebevražednýmu kamikadze.
na dost dlouhé časové ose se šance na přežití každého blíží téměř k nule
bejt tak víc nestabilní. buď je to Anka a já jsem nervózní chumel, kterýmu se třesou ruce a je naspídovanej úzkostí, nebo slečna sličná poběhlice Nico, numb. necitlivá, necítící, nesnesitelně nesnášenlivá a prostě...neúplná. jinak řečeno prázdná. prázdná. bejt tak víc nestabilní, byla bych možná bipolární. bipolární bisexuál. to je ubohý.
poslouchám La dispute a jediný, co asi chci, je podívat se se sis na Fight klub, ikdyž je mi z českýho dabingu na blití. pro ni bych to zvládla.
vlastně je to asi jedna z posledních osob, k nimž chovám důvěru.
věci od B jako Acid Ghost. Bridget Bardot. bodláky. mám jich plnou hlavu, plnou hlavu bodláčí a bordelu a blitek a balastu. věcí od B. bravurně blbých bolavých bonmotů. bezbožnosti. Bring me the horizon. Bowie. barevnej bunkr bolístek.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama