Červenec 2016

Ultraviolence

1. července 2016 v 21:36 words
"...takže myslím, že máš hroznej vztek." vztek? nesmysl. já a vztek? nope. to nejde dohromady. to vůbec nejde dohromady. to zní skoro stejně blbě jako Kurt a Courtney nebo Pamela a Jim nebo Sid a Nancy...
jsem ruční granát. jsem šílená. jsem někdo, kdo i přes svoje "achichouvej jsem tak cute se svou anxiozně depresivní symptomatikou" dokáže bejt savage af. kdo dokáže vypnout svý "feelingz" lusknutím prstu a proměnit se v nechutně bezcitnou mrchu. dokázala bych v tom rozpoložení cokoli. už chápu ty ostatní bezcitný lidi, co si to šinou ulicemi, image žraloka nebo rejnoka nebo něčeho chladnokrevnýho a bezcitnýho, image starýho masovýho vraha, image zrůdy z ledu, která teda spěchá tou ulicí a ostatní se jí klidí z cesty, protože vyzařuje takovou neurčitou auru nebezpečí nebo něčeho... něčeho inteligentně psychopatickýho.
svět je tak odporný místo a mě občas bolí hlava z předstírání, že to nevidím. měly by vám narůst obrovský hroty na loktech, vaše ruce by měly vypadat jako ruce punkáče se spoustou punkovejch náramků a vaše zvyky by se měly sestávat ze srkání kafe z kelímku STARBUCKS a potahování z cigarety, případně z propichování lidí těma loktama a odstrkování jejich zkrvavenejch bezvládnejch těl na stranu, aby nepřekážela v cestě, aby se dala obejít několika krokama, aby bylo možné pokračovat dál v cestě oceánem jinejch ryb.
...máš...hroznej...vztek.
je to taková nuda. je to taková nuda bejt nežádoucí. je to k zblití nudný a předvídatelný a bejt s lidma je nesnesitelně předvídatelný, jejich budoucí kroky jsou předvídatelný a jejich myšlenkový pochody se skoro dají pozorovat na jejich předvídatelnejch tvářích, na jejich zasranejch tvářích. fake. fake. fake.
lži a podrazy a spousty spousty vět, který mají ještě jinej účel kromě toho zjevnýho, totiž o něčem informovat- mají za účel přesvědčit člověka, že za nic nestojí, mají ho pokořit na nejvyšší úroveň, mají po něm chtít, aby škemral o milost, mají ho přesvědčit, aby se zabil, všechny ty alegorie a jinotaje a symboly v nich skrytý jsou zjevný a zašifrovaný akorát tak, aby je dokázal rozšifrovat člověk, kterej...
je nemocnej
je tak osamělej
nemá co ztratit
d) je správně- kterej všechny najednou zas nenávidí
a svět je najednou zas hnusný místo. svět je zas pro jednou žumpa. svět za všechno může za všechno budem vinit diktátory dějin a lidskou ješitnost a netoleranci a to, že tě stejně odkopnou a můžeš se snažit sebevíc, můžeš se snažit, jak chceš, ale protože se přece jen tvůj savage mod vypne a tvoje "feelingz" jsou najednou zase funkční nebo se taky dost možná ani nevypnuly, ale prostě se to všechno kupilo a najednou je toho čím dál tím víc...a ty to nedokážeš ignorovat, všechny ty symboly, všechny symboly opovržení a všechny symboly ponížení jsou přímo tam za rohema čekají, až ten roh obejdeš, aby mohly vytáhnout pitomej kapesní nůž a zaútočit a chtít po tobě peněženku, koitus a taky krevní destičky. a tak tam to zubožený torzo člověka jen leží a krvácí z otvorů...
v hloubi duše jsme všichni svině. v hloubi duše je to všechno stejný- stejnej temnej pokoj, stejný temný myšlenky, stejný kovový mříže.
nemám ráda léto. nemám ráda teplo a slunce a pálivý paprsky a rakovinu kůže a vitamín D. nemám ráda opálení a fakt, že v létě lidi nosí míň oblečení. nemám ráda koupaliště. nesnáším pánský plavky. nesnáším pány v pánských plavkách. (samozřejmě, proti dámám v pánských plavkách nic nemám.)
erekce. ejakulace. inseminace. evidentně je mi ukradený, jak hrozně kontroverzní tenhle článek bude.
nesnáším klobásy.
vztek. taky nesnáším dojemný filmy. dojemný filmy se zvířátkama. trvá hrozně dlouho, než se z toho člověk vzpamatuje. než se dostatečně vypláče, než to ze sebe dostane. na něco takovýho přece pravej žralok nemá čas. musí kroužit ve zmenšujících se smyčkách kolem svý oběti. oceánem ulic. musí dělat něco jinýho, než se nechat citově mrzačit, než se nechat pálit cigaretou svýho vlastního vědomí, než si hyzdit paže žiletkou svý citlivosti.
předstírej, že nic necítíš. předstírej, že to nebolí. vymysli si anestetikum. imaginární anestetikum, který okamžitě funguje, bez dlouhých průtahů. okamžitě funguje, i bez zavdení jehly. placebo efekt vlastního vědomí.
předstírat můžeš, co chceš. předstírej, ale v noci se k tobě přikradou, zaťukají na dveře a dostanou tě. no a co.
taky nemám ráda vajíčka. ikdyž jsou třeba eko. nedokážu se zbavit pocitu, že požírám zárodek. zárodek života, kterej mohl bejt. kterej mohl existovat za příznivějších podmínek. zárodek. embryo. malou skrčeninku tvora. živý bytosti. dávící reflex. jako by někdo vrazil ruku do dělohy něčeho těhotnýho a vytáhl tohle. zázrak v kulatým porcelánu.
n e s n á š í m t ě .
léto je jakoby pšesycený skořápkama vajec a ptákama v plavkách. plný nechutnejch věcí, který nemám ráda. malátnosti a bolavejch kostí a kostí plesnivějících v hrnci, na který praží to hnusný letní sluníčko a útočí masařky. léto má z nějakýho důvodu vždycky příchuť smrti. nevím proč. možná je to spousta opilých teenagerů a spousta jejich krve na silnici. možná je to spousta rozjetých zvířat. možná je to maybelline.
ale nejspíš je to úplně fuk.