Nonsense

3. července 2015 v 12:38 |  words lost in the echo
13. prosince 2014 18:18
Cesta...Cesta od sunaru k botaskám se svítícíma odrazkama, od penálu s tygrem a dokonale ořezanejma pastelkama k první vyhulený cigaretě a oslnivýmu ostří. Cesta do neznáma, na který jsme všichni slepí hluší němí bezcitní. Na konci tunelu budete šedivými postavami v davu dělníků, nebo...se zabijte :). Kdo potřebuje armádu Petrů Panů?
Najdi si svůj způsob, jak tuhle nerealitu přežít. Jsme smutní, ale pořád můžem chlastat fetovat a šňupat. Můžem se z naší frustrace vytancovat na pořádný house music párty s dávkou extáze v těle. Můžem předstírat ůsměvy a při prohlížení (a)sociáních sítí mít otevřenou záložku s pro ana blogem. Můžem bejt zamilovaní a nenávidění, můžem bejt superhvězdy nebo ztracení sráči, copak na tom záleží???
V očích je vepsanej zmatek.
Na zápěstích jsou pečlivý záznamy o každý osamělý probrečený noci.
Tělo klame, skrývá se před neviditelnýma naváděnýma střelama krátkýho doletu, před odsuzujícíma pohledama cizích lidí na ulici. Bejt menší a menší a menší a menší a menší...
Tak čti v mejch očích a udělej inventuru mých rukou a pak snad pochopíš všechno to, co chci říct a na co nemám odvahu.
Láska...Není vědecky dokázaný, že něco takovýho doopravdy existuje, přesto to všichni chtějí. A přitom to je možná jen obyčejná chemie- vylučování estrogenu a testosteronu pro přilákání vhodných adeptů. Být kompatibilní k někomu, kdo nám voní. Nebo nás jen ovládají naše pudy a nadrženost, takže nám je po nějaký době trapný vycouvat,proto to začnem vznešeně nazývat l.á.s.k.a.
Z hlediska biologie se možná jedná jen o prastarej instinkt přežití- přírodní výběr. Oškliví mají smůlu, v týhle hře jde o perfektní a co nejvhodnější geny. Genetika jako rozbuška nekonečný typický tuctový romance.
Mojí představě lásky se pravděpodobně nejvíc přibližuje řecká nebo perská báje, podle níž lidé nejdřív měli čtyři nohy a čtyři ruce. Jenže nějakej kápo se naštval a lidi rozpůlil. Takže dodnes chodíme po světě a snažíme se najít svou druhou polovinu, abychom byli kompletní. Je to krásný nehomofobní nexenofobní a hlavně naivní, docela to odráží můj pohled na otázku vztahů.
1 duše + 1 duše = <3
Já jsem mizantrop. Nevyzrálej mizantrop, stojící na místě a sledující všechny ty zasraný šťastný páry, hopsající ruku v ruce směrem k rozkvetlý louce. Všechny opilý idioty, co k sobě za chvíli ztratí veškerej respekt a zůstávají spolu kvůli dětem ze zvyku kvůli sexu pohodlí penězům...
Ale přece musí jít o víc?????
Nebo ne tečka tečka tečka ?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama