it was all about...

10. května 2015 v 17:43
...cestou z hlavního města jsem přemýšlela nad posleldními třemi roky mýho života. Není to vtipný, jak se člověk dokáže prostě zaseknout na místě a ze snahy zvednout se ze země žije v konstantní únavě?
mám v sobě něco mizantropickýho. nedokážu vydržet s lidma, pokud je šíleně nemiluju. tuhle dost skličující vlastnost jsem v sobě odhalila za poslední tři dny. všichni mě už serou a není možný, že bych pokaždý vyfasovala lidi, kteří jsou nesnesitelní. musí to být ve mně.
hloupá holka.
cestování u mě vyvolává melancholii. možná proto, že vim, že se budu muset vrátit. kdybych věděla, že odcházím napořád...utratila jsem skoro všechny svoje peníze a ničeho nelituju. možná budu zítra mrtvá, k čemu by mi pak byla zavařovačka plná peněz s nápisem DO NOT TOUCH?
sociální fobie Sofie. A Nico celej tejden mlčí a nechává mě cpát se popcornem.
Mám ráda silný lidi. Mám ráda lidi, kteří se ze stokilovejch nerdíků dokážou transformovat v týpka se směšným účesem na způsob Doctora Who a s kuřecíma nožkama.
zírala jsem ven francouzským oknem a přála si být s ním. chtěla jsem vylézt na rantl balkonu v Letňanech a vidět jeho vyděšenej obličej, chytit se ho za ruku a přejít tam a zpátky jako kočka, třicet metrů nad zemí. čtyřikrát.
nemám náladu na realitu. možná půjdu a zachumlám se do pěny, uvelebim se ve vaně plný teplý vody a zapomenu na svět.
necejtim se tak sama, jako když mi bylo čtrnáct. pokud jsem někdy byla blízko smrti, tak to bylo po mých čtrnáctinách. vybavovaly se mi věci pohřbený pod vrstvou prachu a vzorečků do fyziky. měla jsem je tam nechat. měla jsem je nechat ležet tam, kde byly.
není to neuěřitelný? jak málo stačí, aby člověk kompletně znčil sám sebe? pokud má předpoklady k sebedestrukci, projeví se to...stačí věta, stačí jedno slovo, opakovaný posměšně pořád dokola, stačí tři dny hloupejch poznámek, který milá Sofie přetvoří ve skrytý ostny kritiky. kritiky mojí váhy, mýho vzdělání, mýho vzhledu, mý celý zkurvený osobnosti.
nikdo mě nechce nechat naživu.
HOW TO BE MENTALY HEALTHY?
pokouším se najít smysl svýho života. poslouchám la dispute a pokouším se najít nějakej smysl v tomhle bordelu, v tomhle všem. ve věcech kolem, proč vůbec jsem tady? tohle není v pořádku, já nejsem v pořádku a upřímně:
nejsem v pořádku už pěkně dlouho. od začátku roku to všechno stojí za hovno, jako by mě nějaká píča proklela, jako by na mě někdo seslal kletbu voodooo a do figurky s pramenem mejch vlasů ,terý padají po zemi, kamkoli se hnu bodal nože. nikdy mi nebylo líp. nikdy jsem nebyla šŤastnější a zároveň jsou moje deprese horší a horší. nedává to smysl? já vím. zhoršuje se to, občas se sice objeví hvězdy v týhle nekonečný tmě, v týhle nudě a šedi, ale většinou jsou to jen záblesky jeho očí.
on je moje antidepresivum.
ještě pořád chci bejt perfektní.
jak z toho ven?

myslím, že bych se měla zvážit. myslím, že se musím nějak vyprovokovat k činu.
50 dní do prázdnin.
ana
a já
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 must-be-thinka must-be-thinka | 11. května 2015 v 18:45 | Reagovat

uz jsem si te pridala :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama