V rámci duševní hygieny...

26. dubna 2015 v 17:31 |  words
...by bylo vhodný se zas pro jednou vypsat z těch pitomejch nesnesitelně nepotřebnejch "feelings"...Co já vim, možná to k něčemu bude, možná se přestanu cejtit tak blbě, nebo mi je možná zas jen šoufl při pomyšlení na to, že je neděle, doprdele. Every weekend is a war...Už mě to fakt NEBAVÍ, už mě doprdele nebaví bejt každej víkend úplně zkašovaná steskem a tímhle zkurveným místem, z něhož můžu akorát tak sledovat páření srnců. Mám agresivní náladu, mám chuť někomu rozbít hubu a kdyby mi při tom nehrozila fraktura horní končetiny, možná by to už dávno někdo schytal...
taking pills taking pills taking pills pills pills
break down, melting and suffering just like chocolate ice cream between vanilla ice creams
fuck this bullshit
doesn't make a fuckin sense.
I just really wanna lick your neck
etc...
Nepřipadám si dneska odpoledne krásná. nepřipadám si jako člověk dneska. Připadám si jako plíseň na zdi. V evegetativním stavu vysávající vlhkost ze zkurvených stěn, z těch hnusných žlutých vyblitých stěn.
Co je špatně: dneska moje vlasy. kazí mi zkurvenou náladu a furt doprdele vypadávají.pak především škola. (jen čtyři dny, ale proč bych si nestěžovala, že?). pak to, že bude možná ve čtvrtek hnusný počasí. a to, že mám starosti kvůli dalšímu víkendu. a taky jídlo. jíííííídlo.
hm, podívám- li se na to zrakem realisty, kterej nemá v mozku nasráno, přijde mi to jako samý kraviny. Přestaň si laskavě dělat starosti!!! Jo. Je to v pohodě...
naproti tomu...Proč bych měla mít dobrou nebo aspoň lepší náladu???
tak třeba- včerejší brigáda. musím uznat, že jsem na sebe docela pyšná Ne, nejsem. Říkám to, ale necejtim ten pocit pýchy. Nejsem na sebe pyšná, ačkoli bych měla, jesti se nechci zbláznit.
nebo pořádek v pokoji
nebo...jsem si jistá, že existuje spousta věcí, na který MÁM bejt pyšná.
Proč mám tak pokurvený sebevědomí? Potřebuju ho. Byl by to můj Kalašnikov. Zbraň hromadnýho ničení, ale bez toho jsem jen chromej kovbojíček s vodní pistolkou. Trapák.
Mám tajemství. Mám zkurvený černý tajemství na dně svý zkurvený černý duše.
I'm bad bad ba d bad bad bad badb bsd bdba b ba....
Chtěla bych, aby můj černej lak zaschl a já mohla...Co? COOOOO?

Google spraví všechno, hledám tipy na lepší náladu. Hello, hello, how low.
Lak zaschnul, jdu se vystřelit na Melancholii.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 G. G. | 27. dubna 2015 v 21:40 | Reagovat

Snad ti tohle vypsání pomohlo :)... úplně se do tebe skrz tyhle řádky dokážu vcítit.. Všechno je na hovňajs... Já si podobným stylem vedu deníček, schovanej hluboko pod postelí v krabici od bot..
Slyšelas tuhle? http://www.youtube.com/watch?v=TtHZs4GrarY

2 EWan EWan | 1. května 2015 v 14:10 | Reagovat

No, já mám tuhle "celej svět mě sere" náladu docela často a v podstatě jediný, co s tím můžu dělat, je vypsat to ze sebe, proto se tady kumulujou moje nejčernější myšlenky a chmury...Je to takový smetiště mojí mysli, ale někdy ani ty pitomý písmenka nepomůžou a do rozpadu účinný látky v antidepresivech je daleko, to je pak fakt všechno úplně na pytel -_-...Wow, pěknÁ, díky :). Aktuálně poslouchám tohle:
https://www.youtube.com/watch?v=_nW5AF0m9Zw&index=5&list=RD-Jp2wNF1rkM

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama