16.2.

16. února 2015 v 12:45 |  words
Dnešní jídelníček:
sn.: kafe 50 kcal
hrozn. cukr 18 kcal
ob.: polévka 60 kcal
ovofit tvaroh 95 kcal
sv.: jablko 150 kcal
ve.: rohlík 140 kcal
celkem: 513 kcal +300 kcal


(my edit)
Zítra jdu do školy a na to, kolik mám věcí na učení je mi to úplně jedno...Nemám náladu řešit takový sračky. Haha. Dnešek byl strašnej. myslím, že se ještě k tomu v nejbližší době objednám na psychiatrii a nechám si zvýšit dávku ATD. Beru je od července, ale přijde mi, že nějak přestávají zabírat :/.
No, každopádně kvůli tomu nezačnu žrát. (Ačkoli je dost možný, že moje deprese a hladovění jsou propojený...Ale já nechci jíst, bude stačit, když budu brát prášky.)
Od zítra nebudu jíst. Aspoň bych to tak chtěla, jenže už v sobotu přišla m. s tím, jak jsem hubená a kdesi cosi, dneska taky, už tak byla trochu naštvaná, že jsem zůstala doma a ani jsem si pořádně nevymyslela nějakej důvod. No prostě je to skvělý.
Zítra si dám max. kafe ve škole a nějaký cigarety, až přijdu domů nějakej jogurt, když to bude nutný. A musím jít cvičit, myslím, že mi to může pomoct. Minulej týden jsem vynechala asi dva dny. Dneska jsem šla akorát ven a nakonec to skončilo tak, že jsem brečela na lavičce s miliontou cigaretou.
Doufám, že mi to zítřejší sezení pomůže...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama