Falling

21. listopadu 2014 v 0:56 |  words
Taky se vám stalo, že jste měli jistou představu o tom, co čekat od života a ani ve snu vás nenapadlo, že by vám mohl nadělit něco víc? Něco, co si ani nezasloužíte? Něco, v co jste ani nedoufali, ale přesto jste po tom v skrytu duše toužili? Něco, díky čemu se cejtíte naprosto naživu, cejtíte, jak vám krev proudí tělem, cejtíte svý srdce, který zrychlí při každým kontaktu s jeho kůží a vy prostě v tu chvíli víte, že je to to? Něco, co naplnilo vaši osobnost naprostým štěstím, bezmezným a nakažlivým, takže se vám zdá, že vás to štěstí každou chvíli zničí, roztrhá na kusy a po vás zbydou jenom cáry kůže, jako po prasklém balonku, ale přesto jste šťastní, protože dýcháte, protože jste naživu, protože cítíte jeho vůni a protože se to opravdu děje?
Taky se vám stalo, že jste nedělní odpoledne strávili se sluchátky v uších, posloucháním Toma Odella nebo nějakýho interpreta, kterýho by vaše starší já onačilo za "totální shit", s vědomím toho, že máte tunu úkolů do školy, ale vy se prostě nemůžete probrat?
Taky se vám stalo, že pár vteřin po odchodu z budovy gymplu se vám začalo tolik stýskat, že jste měli sto chutí se tam vrátit, rovnou do té obrovské místosti se spoustou lidí, jít k němu a prostě ho políbit?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 gabrilei gabrilei | Web | 24. listopadu 2014 v 23:06 | Reagovat

Ano bylo to nejhezci obdobi meho zivota , srdce mi busilo tak rychle a byla jsem tak zacarovana jen jeho pohledem a uceni tak to pro me bylo asi jako v dospelosti panenka barbie . Moc hezky clanek

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama